Subaru Плевен

Вид:
 
Обяви на страница:
Добавено: Цена:
СУБАРУ ИМПРЕСА ABS,Airbag,серво,централно,ел.пакет,климатик,имобилайзер,стерео,аларма,лети джанти,4бр.зимни гуми,сервизна книжка. Любими Плевен 06.08.2013 10 200 лв.